top of page

Методичне об'єднання вчителів
іноземної мови

Screenshot_34.png

ТЕМА, НАД ЯКОЮ ПРАЦЮЄ МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ

Використання інформаційно-комунікаційних технологій для формування комунікативних умінь учнів.

Мета методичного об’єднання учителів іноземної мови:

  • Дотримання змісту Загальноєвропейських рекомендацій із мовної освіти, уніфікація рівнів навчання в Україні та світі, відповідність сучасним європейським стандартам мовної освіти за якими визначають рівні володіння іноземною мовою (від А1 до С2).

  •  Компетентнісній підхід у навчанні іноземних мов, розвиток компетенцій у всіх чотирьох видах мовленнєвої діяльності (читанні, аудіюванні, письмі і говорінні).

  • Максимальне залучення кожного учня у процес опанування мови.

  • Вивчення мови за допомогою навчально-методичних комплексів, розроблених групами фахівців-методистів із Великої Британії.

  • Використання діяльнісно-орієнтованого підходу, що зумовлює вивчення матеріалу максимально наближеного до реальних життєвих ситуацій та потреб користувачів; сприяння розвитку критичного мислення.

  • Впровадження  педагогіки партнерства.

  • Активне використання мультимедійних засобів, аудіо- та відеоматеріалів, мережі Інтернет для створення мовленнєвого середовища для учнів, застосування сучасних пристроїв для пошуку та оброблення інформації.

Завдання методичного об’єднання вчителів іноземних мов
на 2023
– 2024 н.р.:

  • Забезпечувати виконання вимог оновлених навчальних програм     та Держстандарту базової та повної середньої освіти.

  • Вдосконалювати професійну компетентність вчителів шляхом їх самоосвіти, курсової підготовки, участі в різних методичних заходах.

  • Забезпечувати високий методичний рівень проведення уроків. Продовжувати вивчати та запроваджувати сучасні інноваційні технології навчання.

  • Створювати умови позитивної мотивації навчання, сприятливі психологічні умови для учнів на уроках іноземної мови, таку іншомовну атмосферу на уроках, що спонукає до мовлення.

  • Орієнтувати навчання на особистість учня з урахуванням його вікових особливостей та опори на вже здобутий досвід з метою спонукання його до аналізу, логічного мислення , порівняння тощо.

  • Поєднувати навчальну роботу на уроках з позакласною роботою з метою підвищення вмотивованості вивчення іноземних  мов.

Screenshot_5.png

Возненко Олена Миколаївна

 

Вчитель французької мови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, стаж роботи 34 роки 

 

Проблема, над якою працює: "Формування соціолінгвістичної компетенції для розвитку комунікативних навичок учнів  на уроках французької мови та в позаурочний час."

Screenshot_7.png

Лотиш Андрій Петрович


Вчитель французької та англійської мов, спеціаліст І категорії, стаж роботи 26 років.


Працює над проблемою: "Французька  пісня – як один з ефективних засобів у вивченні іноземної мови."

Screenshot_8.png

Теплова Євгенія Сергіївна


Вчитель англійської мови, спеціаліст І категорії, стаж роботи  12 років.

Проблема, над якою працює: "Формування в учнів світоглядних позицій, які враховують сучасні потреби суспільства: знання іноземних мов, лінгвістичної грамотності та толерантного ставлення до іншомовних культур, готовності до міжкультурного спілкування"

Троцька Ірина Валеріївна


Вчитель англійської мови, спеціаліст І І категорії, стаж роботи  20 років.

Проблема, над якою працює: "Формування в учнів світоглядних позицій, які враховують сучасні потреби суспільства: знання іноземних мов, лінгвістичної грамотності та толерантного ставлення до іншомовних культур, готовності до міжкультурного спілкування"

bottom of page