© 2023 «Книголюб». Сайт создан на Wix.com

  • Черно-белая иконка Facebook
  • Черно-белая иконка Twitter
  • Черно-белая иконка Google+

Пам’яті загиблих під Крутами …

     Бій під Крутами – став символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну.  Цей страшний бій, що відбувся 29  січня 1918 року на залізничній станції Крути біля селища Пам’ятне, що за 130 кілометрів на північний схід від Києва,  залишив в пам’яті нащадків сум, гордість, пекучий біль … 

 

 

    До Дня пам’яті героїв Крут бібліотека  оформила перегляд літератури та періодичних видань «Пам’яті героїв Крут” та провела інформаційну Годину «Герої Крут: трагічні події 29 січня 1918 року…»

 

     Трагічна загибель студентського куреня під Крутами, легендарні подвиги юних вояків передавалися з покоління в покоління, вголос і пошепки. Так було збережено історичну пам’ять, яка проростала крізь репресії та знущання, зуміла вижити у страшні роки тоталітаризму.

Утвердження національної пам’яті потребує історичної правди, бо саме на цих засадах формуються споріднені категорії – моральність і патріотизм.

 

Бій під Крутами – став символом патріотизму і жертовності в жорстокій боротьбі за нашу єдину незалежну рідну країну - Україну.

 

 

Please reload

«Трансформація української національної ідеї»: презентація-дискурс з Олесем Донієм

November 12, 2019

1/10
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now