© 2023 «Книголюб». Сайт создан на Wix.com

  • Черно-белая иконка Facebook
  • Черно-белая иконка Twitter
  • Черно-белая иконка Google+

«Мова барвиста, мова багата, рідна і тепла як батьківська хата»

Люди розмовляють різними мовами. Їх нараховується орієнтовно 6 тисяч. Деякі мови добре знані у світі, спілкування ними є престижним. Інші перебувають на межі зникнення. Але немає основних і другорядних мов, кожна по-своєму важлива, кожна несе неповторність свого народу. Це саме той інструмент, який єднає людей однієї нації, робить їх єдиним цілим.

До Міжнародного дня рідної мови відбулося літературно-музичне свято «Мова барвиста, мова багата, рідна і тепла як батьківська хата», у якій взяли участь четверокласники  та члени клубу «Зарічани» Академії пенсіонерів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Присутні прослухали цікаву розповідь бібліотекаря Олена Буяненко про історію виникнення цього свята, про тернисті шляхи становлення рідної мови та дізналися від Світлани Журавльової, члена клубу «Зарічани», що мова – не просто засіб спілкування, це сутність народу, форма його існування та мислення. Діти читали вірші, брали участь у конкурсах «Ми не скажемо, а покажемо» та «Словом можна…», співали українські пісні про мову. Анатолій Медвідь, поет-аматор, член клубу «Зарічани», зачитав власні вірші про мову та закликав присутніх вивчати, любити і шанувати українську мову, бо всі ми – громадяни України, і це наша державна мова. 

Please reload

«Трансформація української національної ідеї»: презентація-дискурс з Олесем Донієм

November 12, 2019

1/10
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now