© 2023 «Книголюб». Сайт создан на Wix.com

  • Черно-белая иконка Facebook
  • Черно-белая иконка Twitter
  • Черно-белая иконка Google+

Відлуння сльози

У цьому році минає 85 років від тих жахливих подій, що своєю жорстокістю і звірячістю в людській подобі не знаходять прикладу в історії людства. Забравши мільйони людських життів, ця трагедія жахливим шрамом продовжує боліти в наших душах.

 

 

 

 

 

 

Вшановуючи пам’ять жертв Голодомору українського народу в читальній залі бібліотеки-філії №4 відбулася година пам’яті «Відлуння сльози», у якій взяли участь члени клубу «Зарічани» Академії пенсіонерів та читачі – шестикласники БНВК ЗОШ №13.

На початку заходу пролунала пісня-молитва «Свіча», у виконанні Оксани Білозір та була запалена свічка пам’яті. Присутні переглянули художньо-документальний фільм «Великий голод», почули свідчення учасників заходу: Василя Семеновича Кисиля, Галини Трохимівни Дремлюги, Марії Купріянівни Юрченко, Ольги Олександрівни Хмель, котрі хоч і народилися на кілька років пізніше тих моторошних подій, проте, пам’ять зберегла той жах, який довелося пережити їхнім рідним. Свій вірш «Голодомор» зачитав поет-аматор Анатолій Медвідь.

Бібліотекарі нагадали учасникам заходу про загальнонаціональну акцію «Запали свічку», 24 листопада о 16.00, на знак скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів наших співвітчизників.

Наприкінці заходу діти та дорослі причастилися шматочком хліба – безцінним Божим даром, в пам’ять про загиблих, які помирали з думкою про цей святий скарб – шматочок хліба…

Please reload

Валентинки з великою любов'ю

February 20, 2020

1/10
Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now